تلفن کارت‌های همارا سیستم

يكى از محصولاتى كه هماراسيستم در اختيار مشتريان خود - از كاربران خانگى گرفته تا سازمان‌ها و شركت‌ها - قرار مى‌دهد، امكان مكالمه‌ى تلفنى بين‌المللى است.
با استفاده از كارت تلفن هماراسيستم، مى‌توانيد به سادگى با هر نقطه از جهان، تماس تلفنى داشته باشيد. محرمانه بودن مكالمات و حفظ حرمت تماس‌ها، هزینه ارزان مکالمات، و وضوح صداى مكالمه، از ویژگی های خدمات تلفن بین المللی هماراسيستم مى‌باشد. اين كارتها در دو نوع 30.000 ریال و 50.000 ریال در اختيار كاربران قرار مى‌گيرند. همارا سیستم همچنین با توجه به نیاز کاربران علاوه بر کارت تلفن بین‌المللی، سرویس تلفن قابل شارژ با تخفیف ویژه در اختیار مشترکین قرار می‌دهد که این مشترکین نیازی به وارد کردن کد شناسائی (PIN Code) جهت استفاده از سرویس تلفن بین‌الملل را نخواهند داشت.

نحوه استفاده از سرویس تلفن بین المللی بدون نیاز به وارد کردن Pin Code     در صورتیکه برای اولین بار از کارت تلفن استفاده می‌کنید بعد از اتصال به شبکه با شماره 9715310 و وارد کردن PIN Code کارت جدید بلافاصله # 201 را وارد کرده و تلفن رو قطع نمائید.
در این حالت در هر بار شماره‌گیری شبکه هماراسیستم (9715310) نیازی به وارد کردن PIN Code نخواهد بود و می‌توانید بلافاصله شماره‌ تلفن مقصد را وارد کنید.
(برای خارج شدن از این حالت کد #202 را وارد کرده و تلفن را قطع نمائید. در تماس بعدی با شبکه PIN Code اولیه کارت تلفن مجدداَ از شما خواسته میشود.)