۱۹مهر۱۳۹۴ • مشارکت شرکت هماراسیستم تبریز در انتخابات نظام مهندسی ساختمان استان

انتخابات هفتمین دوره، هئیت مدیریه سازمان نظام مهندسی ساختمان در استان آذربایجان شرقی بصورت الکترونیکی در تاریخ 94/07/16 برگزار شد.
شرکت هماراسیستم تبریز در این دوره از انتخابات مسئولیت اجرا و پیاده سازی زیرساخت سخت افزاری و شبکه و پشتیبانی انتخابات الکترونیکی را برعهده داشت که در 14 شهرستان و 15 حوزه انتخاباتی با موفقیت به پایان رسید.

 
۱۲مهر۱۳۹۴ • هشدار مهم پلیس فتا به کاربران اینترنتی

هشدار به کاربران اینترنتی در زمینه فروشگاههای اینترنتی
- در زمان خرید از فروشگاههای اینترنتی می بایست به نماد اعتماد الکترونیک اطمینان حاصل نموده و با کلیک بر روی آن اعتبار سایت مشخص گردد.
- از سایت هایی که اطلاعات مبادله شده بین شما و سرور را رمزنگاری می کنند استفاده نمایید ، مشخصه این سایت ها شروع آدرس باhttps بجای http می باشد .
- در هر سایتی مشخصات کارت خود را وارد نکنید زیرا ممکن است آن سایت درگاه پرداخت الکترونیک بانک را جعل کرده باشد(فیشینگ) که صرفاً اقدام به سرقت اطلاعات حساب شما می نماید.

هشدار به کاربران اینترنتی در زمینه کلاهبرداری اینترنتی
- در خصوص داد و ستدهای فضای مجازی مخصوصاً آگهی هایی که مشکوک هستند از پرداخت هرگونه وجه به صورت کارت به کارت ممانعت شود.چراکه بعضی از کلاهبرداران شماره متقاعد به پرداخت می کنند.
- افراد سودجو با ارسال پیامک در خصوص برنده شدن شما در قرعه کشی ، اقدام به دریافت وجه جهت ارسال جایزه می نمایند که پس از دریافت وجه یا هیچ جنس و کالایی برای قربانی ارسال نمی گردد و یا در صورت ارسال، کالایی که ارزشی کمتر از مبلغ واریزی دارد به قربانی تحویل داده می شود .
- در برخورد با پیامک های دریافتی در خصوص برنده شدن در قرعه کشی هیچگونه مشخصات حساب بانکی مانند رمز اینترنتی، تارخ انقضا، CVV2 و ... ارسال نگردد.

هشدار به کاربران اینترنتی در زمینه بانکداری الکترونیک
- اطلاعات مهم کارت یا حساب بانکی خود بویژه رمز عبور را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهید.
- در زمان استفاده از اینترنت بانک بالاخص با استفاده از کامپیوتر های عمومی ، از صفحه کلید مجازی جهت وارد کردن رمز و پسورد خود استفاده نمایید .
- در زمان وارد کردن اطلاعات حساب بانکی از اصالت سایت که مربوط به بانک می باشد اطمینان حاصل ، زیرا کلاهبرداران با جعل درگاه بانک اقدام به سرقت اطلاعات حساب و برداشت از آن و ... می نمایند.

هشدار به کاربران اینترنتی در زمینه شبکه های اجتماعی
- هرگز عکس های خصوصی خود را بر روی شبکه های اجتماعی قرار ندهید و هرگز عکس خود را برای کسانی که نمی شناسید ارسال نکنید.
- در زمان استفاده از شبکه های اجتماعی بخصوص شبکه های موبایلی از تنظیمات امنیتی مربوط به برنامه مورد استفاده اطمینان حاصل نمائید که در غیر اینصورت ممکن است توسط مهاجمین مورد سوء استفاده قرار گیرد
- برای استفاده از شبکه های اجتماعی حتی الامکان از شبکه های ایرانی مانند بیسفون ، سلام ، ساینا و ... استفاده نموده و از استفاده از شبکه های موبایلی دیگر بدلیل اینکه سرور آن خارج از کشور می باشد ، استفاده ننمائید.

 
۰۳تير۱۳۹۴ • راه اندازی سرویس +128U نامحدود با هدیه 6 گیگ سرعت بالا

شرکت هماراسیستم در راستای رضایتمندی مشترکین و تجربه سرعت های بالاتر برای مشترکین سرویس نامحدود ، اقدام به ارائه سرویس +128U با مصرف منصفانه (هدیه 6 گیگ با سرعت بالا) طبق جدول زیر نموده است . مشاهده اطلاعات بیشتر •
۱۱خرداد۱۳۹۴ • انتخاب شرکت هماراسیستم به عنوان برند برتر منطقه شمالغرب کشور

در تاریخ 1394/03/07 سومین همایش معرفی یکصد شرکت برتر منطقه آذربایجان با حضور فعالان اقتصادی و مسئولین بلند پایه استانی در تبریز برگزار شد.
یکصد شرکت برتر اقتصادی منطقه شمالغرب کشور در حوزه های رشد و بازدهی، استفاده هوشمندانه از دارایی ها، اشتغال زایی و کیفیت محصول در دو گروه سهامی عام و خاص با مشارکت سازمان مدیریت صنعتی استان آذربایجان شرقی معرفی شدند .
در این میان نام شرکت مهندسی هماراسیستم در بین شرکتهای فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در میان انبوه شرکت های فعال دراین زمینه در استانهای آذربایجان شرقی ، آذربایجان غربی و اردبیل بعنوان یکی از 100 شرکت انتخاب و در زمینه مدیریت و استفاده هوشمندانه از سرمایه بعنوان برند برتر برگزیده گردید. استاندار محترم آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر جبارزاده تندیس بلورین و لوح یادبود مربوط به شرکت هماراسیستم را به آقای مهندس جلیل زاده بعنوان مدیرعامل شرکت هماراسیستم اعطا نمودند.


 
۰۱ارديبهشت۱۳۹۴ • افزایش سرعت شبانه با تعرفه های جدید ( تغییرات در نحوء ارائه و تغییر ساعات دانلود رایگان شبانه )

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، شرکت هماراسیستم در راستای جلب رضایت مشترکین و براساس نظرسنجی انجام یافته، جهت افزایش کیفیت و سرعت اینترنت در بازه رایگان شبانه، طرح شبانه نیم بهاء و هدیه شبانه برای سرویس های محدود را از تاریخ 1394/02/01 برای مشترکین جدید و همچنین تمدیدهای بعد از تاریخ مذکور اجرا کرده است. همچنین از تاریخ مذکور ساعات دانلود شبانه از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح برای تمامی روزهای هفته تعیین شده است.

لازم به توضیح می باشد که نحوه محاسبه حجم مصرفی رایگان شبانه برای مشترکین سرویس و تمدیدهای قبل از تاریخ 1394/02/01 طبق روال قبلی خواهد بود.

 مشاهده تعرفه و اطلاعات سرویس ها •
۲۳فروردين۱۳۹۴ • تغيير سرويس طي دوره بصورت آنلاين براي مشترکين هماراسيستم

شرکت هماراسيستم در راستاي جلب رضايت مشترکين و همچنين سهولت در انجام امورات ايشان امکان تغيير سرويس بصورت آنلاين را براي مشترکين ايجاد نموده است از اين پس در صورت نياز کليه مشترکين ميتوانند از طريق وب سايت نسبت به تغيير سرويس اقدام نمايند براي اين منظور لازم است مشترک حتما از طريق اينترنت خود و يا از طريق ورود به بخش کاربران نسبت به تغيير سرويس اقدام نمايد.

 تغيير سرويس طي دوره •
۲۳فروردين۱۳۹۴ • راه اندازی بسته های حجمی پرسرعت نیترو

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، شرکت هماراسیستم جهت بهره مندی مشترکین از حداکثر سرعت اینترنت اقدام به راه اندازی بسته های حجمی نیترو از تاریخ 22 فرورین 1394 نموده است.

بسته‌های ترافیک حجمی نیترو این امکان را به مشترکین همارا سیستم میدهد تا درزمانی مشخص، ترافیک حجمی تعیین شده را با سرعتی بالاتر و با قیمتی مناسب استفاده نموده و از حداکثر سرعت ممکن در اینترنت لذت ببرند.

نیترو راه حل مناسبی برای افزایش سرعت کلیه سرویس های محدود و نامحدود و صرفه جویی در وقت و هزینه میباشد. کلیه مشترکین هماراسیستم می‌توانند با خرید و فعالسازی نیترو متناسب با نیاز خود، از مزایای آن بهره‌مند شوند.لازم به ذکر می باشد حداکثر سرعت بسته های حجمی نیترو با توجه به شرایط فیزیکی خط اینترنت مشترک تا 16 مگابیت بر ثانیه خواهد بود که سرعت سرویس حداکثر 15 تا 30 دقیقه بعد اعمال می گردد.

بعنوان مثال : با خرید و فعالسازی نیترو 3 روزه شما میتوانید بمدت 72 ساعت و به مقدار 7 گیگ ترافیک حجمی را باحداکثر سرعت ممکن ( با توجه به شرایط فیزیکی خط تلفن) استفاده نموده و بعد از اتمام مدت زمان 72 ساعت یا 7 گیگ ترافیک حجمی سرویس شما به حالت قبلی باز میگردد.

 خرید بسته حجمی نیترو •
۱۷فروردين۱۳۹۴ • طرح جدید برای افزایش سرعت شبانه، نحوه ارائه و تغییر ساعات دانلود رایگان شبانه

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، شرکت هماراسیستم در راستای جلب رضایت مشترکین و براساس نظرسنجی انجام یافته، جهت افزایش کیفیت و سرعت اینترنت در بازه رایگان شبانه، طرح شبانه نیم بهاء و هدیه شبانه برای سرویس های محدود را از تاریخ 1394/02/01 برای مشترکین جدید و همچنین تمدیدهای بعد از تاریخ مذکور اجرا خواهد نمود. همچنین از تاریخ مذکور ساعات دانلود شبانه از ساعت 2 بامداد تا 7 صبح برای تمامی روزهای هفته تعیین شده است.

توضیح اینکه در ساعات مذکور امکان استفاده از هدیه رایگان شبانه برای کلیه مشترکین سرویس های حجمی(دارای هدیه شبانه) محیا میباشد . بعد از اتمام حجم هدیه شبانه، در صورت استفاده در ساعات شبانه، ترافیک مصرفی بصورت نیم بهاء محاسبه خواهد شد (بدین صورت که در ازاء استفاده هر دو گیگ ترافیک حجمی فقط یک گیگ از حجم اصلی سرویس کسر خواهد شد).

برای مثال : با خرید و یا تمدید سرویس Classic-3G بصورت سه ماهه، 9 گیگ حجم اصلی سرویس و 3 گیگ حجم هدیه شبانه سرویس برای مدت سه ماه به مشترک تعلق خواهد گرفت. در ساعات شبانه (2 الی 7 صبح) حجم مصرفی مشترک ابتدا از حجم هدیه شبانه سرویس (3 گیگ) کسر خواهد شد و بعد از اتمام حجم هدیه شبانه در صورت استفاده در ساعات شبانه برفرض اینکه مانده حجم اصلی سرویس 7 گیگ باشد و مشترک دو گیگ حجم مصرفی در این ساعات داشته باشد فقط یگ گیگ از حجم اصلی سرویس کسر شده و مانده حجم اصلی سرویس مشترک 6 گیگ خواهد شد. اطلاعات بیشتر تعرفه

* فقط برای سرویس های Eco ، سرویس هدیه شبانه و شبانه نیم بهاء غیرفعال میباشد.

* نحوه محاسبه حجم مصرفی رایگان شبانه برای مشترکین سرویس و تمدیدهای قبل از تاریخ 1394/02/01 طبق روال قبلی خواهد بود.

 مشاهده تعرفه و اطلاعات سرویس ها •
۲۳فروردين۱۳۹۴ • اطلاعیه اختلال احتمالی سرویس

به اطلاع کلیه مشترکین محترم سرویس های ADSL می رساند، اختلال در اینترنت بعلت بروز مشکل در لینک بین الملل می باشد که با پیگیری های انجام شده کارشناسان شرکت ارتباطات زیرساخت در حال رفع مشکل بوجود آمده ظرف حداکثر 2 روز آینده می باشند.

 
۱۳بهمن۱۳۹۳ • حضور تیم هماراسیستم در تورنمنت فوتسال کارگری گرامی داشت دهه مبارکه فجر

از سری مسابقات فوتسال کارگری استان گرامی داشت دهه مبارکه فجر تیم فوتسال هماراسیستم با پیروزی قاطع 9 بر 2 بر حریف خود "ماشین سازی یاقوت" غلبه کرد.

این مسابقات با حضور 16 تیم از واحدهای کارگری سطح استان برگزار خواهد شد، که این تیم ها در قالب 4 گروه 4 تیمی به رقابت خواهند پرداخت که از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

در این بازی بسیار جذاب که از گروه دوم مسابقات در روز شنبه 11 بهمن برگزار گردید. هر 2 تیم نمایش خوبی از خود بجای گذاشتند که در این بین حرکات دروازه بان تیم هماراسیستم قابل توجه و درخور تحسین بود. شاگردان آقای کاظم خداداد در اکثر زمان بازی توپ و میدان را در دست داشتند که حاصل این جشنواره گل، نتیجه 9 بر 2 به نفع تیم هماراسیستم بود.

بازی بعدی تیم فوتسال هماراسیستم روز سه شنبه در ساعت 10:15 در برابر تیم آذران پلاست خزر خواهد بود.

تیم فوتسال هماراسیستم چهارمین حضور خود در این دوره از رقابت ها را تجربه می کند که در سه دوره قبلی دو کاپ اخلاق به همراه تقدیرنامه دریافت نموده است. همچنین در اولین دوره مسابقات به مناسب هفته کارگر در سال 93 نیز شرکت داشته است.
شرکت هماراسیستم در راستای محکوم کردن حرکت زشت روزنامه شارلی ابدو فرانسه به پیامبرمکرم اسلام امروز ( سه شنبه 14 بهمن 93 ) در حرکتی کاملا فرهنگی و پیش از آغاز مسابقه فوتسال بین تیم های هماراسیستم و آذران پلاست خزر ضمن اعلام انزجار و محکوم کردن این اقدام ضدفرهنگی و اسلام ستیزی به کمپین " محمد، پیامبر صلح و رحمت" پیوست.

در روز چهارم از سری مسابقات فوتسال کارگری استان آذربایجان شرقی تیم فوتسال شرکت هماراسیستم تبریز مقابل تیم آذران پلاست خزر صف آرایی کردند که نتیجه آن به نفع تیم آذران پلاست خزر رقم خورد.
این مسابقه که از ساعت 10:30 صبح روز سه شنبه 14 بهمن برگزار شد دوتیم بازی پایاپایی از خود به نمایش گذاشتند که سهم تیم هماراسیستم 6 گل و سهم حریف 7 گل در مدت زمان بازی بود. نیمه اول این دیدار با نتیجه 4 بر 3 به نفع تیم آذران پلاست خزر به پایان رسیده بود. دیدار نهایی این گروه روز 5 شنبه 16 بهمن ماه بین تیم های هماراسیستم و آهنگری تراکتورسازی برگزار خواهد خواهد شد.
تیم فوتسال هماراسیستم با 3 امتیاز در رتبه سوم گروه دوم قرار دارد و در صورت پیروزی در بازی بعدی به مرحله بعدی صعود خواهد کرد.
در روز پایانی دور مقدماتی از سری مسابقات فوتسال کارگری گرامی داشت دهه فجر تیم فوتسال هماراسیستم در مقابل تیم آهنگری تراکتورسازی تبریز صف آرایی کردند که نتیجه این دیدار در نهایت به سود هماراسیستم رقم خورد.
ساعت 10:30 صبح پنج شنبه سومین رویارویی شاگردان کاظم خداداد مقابل تیم آهنگری تراکتورسازی تبریز بود که در نهایت تیم فوتسال هماراسیستم توانست با یک بازی حساب شده و کاملا تاکتیکی حریف قدر خود را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهند در این بازی بسیار زیبا و حساس شاگردان خداداد اولین گل این دیدار را به ثمر رساندند و در نهایت در یک بازی زیبا توانستند به دور بعدی مسابقات راه پیدا کنند. تیم حریف که با بازی حساب شده تیم هماراسیستم روبرو شده بود رو به بازی فیزیکی و خشن روی آورد و به تیم داوری اعتراض کردند که نشان از حساسیت بازی برای هر 2 تیم بود ولی حساسیت بازی خللی در عزم فوتبالیست های هماراسیستم وارد نکرد و در نتیجه با این برد شیرین جواز صعود به دور یک چهارم نهایی این دوره از مسابقات را بدست آوردند.
دیدار حذفی تیم فوتسال هماراسیستم در دور یک چهارم نهایی در مقابل تیم پگاه تبریز در روز سه شنبه مورخ 93/11/21 خواهد بود.
در مرحله یک چهارم نهایی بازیهای فوتسال کارگری گرامی داشت دهه مبارکه فجر روز سه شنبه 93/11/21 تیم فوتسال هماراسیستم تبریز به مصاف تیم پگاه تبریز رفت که حاصل این رویارویی نتیجه 2 بر 8 به نفع پگاه تبریز بود.
در پایان بازی آقای جمال جعفری از تیم هماراسیستم بازیکن اخلاق برگزیده و از وی تجلیل بعمل آمد همچنین آقای پیمان عسگریان از تیم هماراسیستم به عنوان بازیکن فنی انتخاب شد.
تیم فوتسال هماراسیستم با شکست مقابل پگاه تبریز از گردونه این مسابقات کنار رفت.در آخرین روز از مسابقات فوتسال مسابقات کارگری استان آذربایجان شرقی دو تیم پگاه تبریز و ایران خودرو از ساعت 17:30 روز دوشنبه 1393/11/27 به دیدار هم رفتند.
فینال مسابقات فوتسال کارگری استان گرامی داشت دهه فجر بین تیم های پگاه تبریز و ایران خودرو برگزار شد که این مسابقه بسیار جذاب 4 بر 3 به نفع پگاه تبریز به اتمام رسید. پگاه با این برد به قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت. هدایای مربوط به بازیکن اخلاق و بازیکن فنی توسط شرکت هماراسیستم در دیدارهای رده بندی و فینال توسط سرمربی و کاپیتان تیم فوتسال هماراسیستم تقدیم بازیکنان برگزیده گردید.
هماراسیستم قهرمانی تیم پگاه تبریز را به کادرفنی و بازیکنان تیم پگاه تبریک می گوید.

 
۰۱بهمن۱۳۹۳ • جشنواره فروش ویژه زمستانی با مودم بی سیم 4 پورت


بدینوسیله به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند که از تاریخ 1393/11/01 جشنواره فروش ویژه زمستانی ( آدم برفی ) با مودم بی سیم چهارپورت با شرایط زیر قابل ارائه می باشد:
1- سرویس یکساله با 10 گیگ شارژ اولیه
2- سرعت سرویس جشنواره براساس شرایط فیزیکی خط تلفن مشترک تا 16Mbps
3- هدیه حجمی سرویس 2 الی 25 گیگ (به قید قرعه درهنگام ثبت نام)
4- حجم هدیه شبانه 24 گیگ (همه روزه از ساعت 1 بامداد الی 7 صبح)
5- هزینه سرویس به همراه مودم وایرلس 4 پورت 99,500 تومان
6- هزینه سرویس بدون مودم 38,500 تومان

لازم به توضیح می باشد که :
- این سرویس، تنها برای مشترکین جدید قابل ارائه می باشد.
- هدیه شبانه در ساعات دانلود رایگان شبانه (هر روز از 1 بامداد الی 7 صبح) قابل استفاده می باشد.
- در صورت اتمام حجم هدیه 24 گیگ شبانه قبل از پایان زمان یکساله سرویس، حجم مشترک بصورت اتوماتیک از حجم اولیه سرویس (عادی روزانه) کسر می گردد.
- مبالغ فوق با احتساب مالیات ارزش افزوده می باشند.
- هزینه نصب و راه اندازی سرویس 9,500 تومان و هزینه مخابرات 5,000 تومان می باشد.

 ثبت نام سرویس جشنواره •
۲۰دي۱۳۹۳ • راه اندازی اینترنت وایرلس رایگان در فرودگاه بین المللی تبریز

به اطلاع کلیه همشهریان محترم می رساند، شرکت هماراسیستم تبریز در راستای جلب رضایت و رفاه همشهریان، اقدام به راه اندازی سرویس اینترنت وایرلس رایگان ( Wifi - HotSpot ) در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از تاریخ 17 دی ماه 1393 نموده است. لذا از این پس همشهریان و مسافرین گرامی می توانند در فرودگاه بین المللی تبریز از خدمات اینترنت رایگان شرکت بهره مند گردند.

 
۱۶دي۱۳۹۳ • راه اندازی تلفن استانی هماراسیستم

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، شرکت هماراسیستم در جهت ارائه خدمات مطلوب به مشترکین خود اقدام به راه اندازی تلفن استانی 3139 نموده است. لازم به ذکر می باشد که مشترکین می توانند از شماره تلفن 35564500 نیز جهت استفاده از خدمات پشتیبانی و فروش شرکت هماراسیستم استفاده نمایند.

 
۰۶آبان۱۳۹۳ • آغاز واگذاری اینترنت پرسرعت پیشگامان توسط هماراسیستم

شرکت هماراسیستم در راستای استفاده از ظرفیتهای موجود استان و با مشارکت شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات اقدام به ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در مراکز مخابراتی شهرستان تبریز نموده است. لازم به توضیح است که تمامی سرویسهای موجود در بخش تعرفه های شرکت هماراسیستم قابل واگذاری برای مشترکین اینترنت پیشگامان نیز میباشد.
کاربران فعلی اینترنت پیشگامان پس از اتمام حجم یا زمان سرویس خود می توانند از طریق وب سایت شرکت هماراسیستم (www.hamarasystem.net)، دفتر مرکزی و یا نمایندگان فروش شرکت هماراسیستم در سطح شهرستان تبریز اقدام به شارژ و یا تمدید سرویس خود نمایند همچنین پشتیبانی 24 ساعته شرکت هماراسیستم نیز به شماره 35564500 آماده ارائه خدمات به مشترکین اینترنت پیشگامان می باشد.
پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز PAP به شماره 310/12/16727 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد.

 تعرفه سرویس ها •
۱۸شهريور۱۳۹۳ • راه اندازی مجدد ADSL شرکت لایزر در شمالغرب کشور توسط هماراسیستم

شرکت هماراسیستم در راستای گسترش شبکه اینترنت پرسرعت خود در شمالغرب کشور اقدام به راه اندازی شبکه اینترنت پرسرعت لایزر نموده است که درحال حاضر مراکز مخابراتی شهرستان تبریز فعال و آماده واگذاری به مشترکین محترم می باشد. مراکز مخابراتی سایر استانها ( از جمله استان آذربایجان غربی و زنجان ) در چند روز آینده راه اندازی و به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. لازم به توضیح است که تمامی سرویسهای موجود در بخش تعرفه های شرکت هماراسیستم قابل واگذاری برای شبکه لایزر نیز میباشد.
شرکت لایزر دارای مجوز PAP به شماره 15149-12-310 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی بوده و با تغییر ترکیب سهامداران و اصلاح رویکرد مدیریتی خود شبکه خود را از سه ماهه دوم سالجاری در سراسر کشور توسعه و فعال نموده است.

 تعرفه سرویس ها •
۰۱شهريور۱۳۹۳ • افزایش ترافیک حجمی و سرویس جدید، کاهش تعرفه حجم و افزایش سرعت سرویسها

شرکت هماراسیستم، به منظور جلب رضایت هر چه بیشتر مشترکین اقدام به افزایش ترافیک حجمی سرویسهای محدود و همچنین ارائه سرویس جدید Eco با حداکثر سرعت تا 8Mbps نموده است. در تعرفه جدید در مقایسه با تعرفه قبلی سرویسهای محدود دارای حجم بیشتر و قیمت پایین تری می باشند.

 تعرفه سرویس ها •
۲۲مرداد۱۳۹۳ • اطلاعیه مهم عملیات هم کدسازی تلفن های ثابت

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، بدلیل هم کدسازی تلفن های ثابت استان، جهت اعمال تغییرات بوجود آمده با همراه داشتن مودم خود به دفتر مرکزی و یا نمایندگی های فروش استان مراجعه نمائید.

 
۲۲مرداد۱۳۹۳ • تغییر شماره های تماس شرکت هماراسیستم

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، با توجه به عملیات هم کدسازی شماره های تلفن ثابت استان، شماره های شرکت هماراسیستم از ساعت 22 مورخه 1393/05/22 براساس جدول زیر تغییر خواهند یافت. لازم به ذکر می باشد که بعد از این تاریخ، مشترکین شهرستانی نیازی به گرفتن کد استانی جهت ارتباط با شرکت نخواهند داشت.


 مشاهده شماره جدید تلفن ثابت •
۱۰تير۱۳۹۳ • اختلال اینترنت در شهرستان های اهر و ورزقان

به اطلاع مشترکین محترم شهرستان های اهر و ورزقان می رساند براساس اعلام اداره ارتباطات دیتای استان ، اینترنت از ساعت 23.30 مورخه 93/04/10 الی 6 بامداد مورخه 93/04/11 بدلیل عملیات برگردان فیبر نوری دچار اختلال خواهد شد.

 
۰۹ارديبهشت۱۳۹۳ • اطلاعیه اختلال سرویس های مشترکین ولیعصر

به اطلاع مشترکین محترم مرکز مخابرات ولی عصر می رساند طبق اطلاعیه واحد نیرو شرکت مخابرات استان به دلیل تغییرات در سیستم برق رسانی مرکز ولی عصر،اینترنت مشترکین از ساعت 11 الی 13 مورخه 1393/02/10 قطع خواهد گردید.

 
۱۸اسفند۱۳۹۲ • اطلاعیه اختلال احتمالی سرویس

به اطلاع مشترکین محترم مرکز مخابرات ولی عصر می رساند به دلیل اجرای عملیات برگردان، احتمال اختلال در ارتباط با اینترنت در سرویس های ADSL از مورخ 1392/12/19 به مدت 4 روز وجود خواهد داشت.

 
۹بهمن۱۳۹۲ • راهنمای نصب و راه اندازی مودم

مشترکین گرامی می توانند راهنمای نصب و راه اندازی مودم را از بخش برنامه های کاربردی دانلود نموده و استفاده نمایند.

 برنامه های کاربردی •
۲۸دي۱۳۹۲ • اطلاعیه مهم تغییر تعرفه های سرویس اینترنت پرسرعت

سرویسهای اینترنت پرسرعت از تاریخ 28 دی ماه 1392 براساس جدول زیر ارائه خواهد شد.
- در سرویس های با محدودیت حجمی، صرفا در صورتیکه مشترک قبل از اتمام زمان سرویس اقدام به تمدید سرویس خود نماید، فقط حجم اضافی خریداری شده به ماه اول دوره بعدی انتقال خواهد یافت.

 توضیحات بیشتر •
۹دي۱۳۹۲ • دعوت به همکاری

شرکت مهندسی هماراسیستم در نظر دارد برای تکمیل پرسنل بخش پشتیبانی فنی خود در شهرستان میانه، یک نفر کارشناس (مرد) مجرب، آشنا به مفاهیم شبکه و اینترنت و دارای روابط عمومی عالی را جذب نماید. از علاقمندان دعوت می شود تا مورخه 92/10/16 نسبت به تکمیل و ارسال فرم فرصت های شغلی اقدام نمایند.

  فرم فرصت‌های شغلی •
۷دي۱۳۹۲ • اطلاعیه اختلال احتمالی سرویس

به اطلاع کلیه مشترکین محترم سرویس های ADSL می رساند براساس اعلام شرکت زیرساخت کلیه ارتباطات اینترنت از ساعت 1 بامداد الی 6 بامداد مورخه 92/10/8 بدلیل عملیات برگردان دچار اختلال خواهد شد.

 
۲۲مهر۱۳۹۲ • تغییر ساعات دانلود رایگان شبانه

به اطلاع کلیه مشترکین می رساند جهت رفاه حال مشترکین ADSL ساعات دانلود شبانه از مورخه 92/08/15 به ترتیب برای روزهای عادی از 2 بامداد الی 8 صبح به 1 بامداد تا 7 صبح و روزهای جمعه از 2 بامداد تا 10 صبح به 1 بامداد تا 9 صبح تغییر خواهد یافت.

 
۲۱مهر۱۳۹۲ • اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی هماراسیستم

به آگاهی تمامی شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت مهندسی هماراسیستم می رساند، اسامی پذیرفته شدگان در آزمون کتبی و زمان مصاحبه را می توانید با مراجعه به لینک زیر مشاهده نمائید.

 اسامی پذیرفته شدگان •
۱۳مهر۱۳۹۲ • فروش ویژه ADSL مخابرات به مناسبت آغاز سال تحصیلی

بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، فروش ویژه سرویس کلاسیک سه ماهه 2 گیگابایت با حداکثر سرعت ممکن (2 مگابیت) جهت استفاده دانشجویان و دانش آموزان با حداقل قیمت به شرح زیر ارائه می گردد:

1- مبلغ سرویس با نصب و راه اندازی ( بدون ارزش افزوده ) 10,500 تومان
2- قیمت فروش مودم ویژه این طرح 39,000 تومان
3- آغاز فروش این سرویس از تاریخ 92/07/13 لغایت 92/09/16

 سفارش آنلاین سرویس
۱۰مهر۱۳۹۲ • کاهش قیمت فروش ویژه سرویس های مخابرات بامودم بی سیم رایگان

بدینوسلیه به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند قیمت فروش ویژه سرویس های مخابرات با مودم بی سیم رایگان بصورت زیر تغییر یافته است.


1- مودم وایرلس رایگان برای سرویسهای زیر درصورت ثبت نام و یا تمدید یکساله قابل ارائه خواهد بود:
2- مودم وایرلس نیم بهاء (بمبلغ 55/000 تومان) برای سرویسهای زیر درصورت ثبت نام و یا تمدید یکساله قابل ارائه خواهد بود:
لازم به توضیح میباشد :

- ثبت نام سرویسهای پس پرداخت (طرح قبوض) جشنواره فقط و فقط برای صاحب خط تلفن امکان پذیر خواهد بود و سرویسهای طرح قبوض این جشنواره دارای دانلود رایگان شبانه میباشند.

- هزینه سرویس های مگا و اولترا در فروش ویژه نسبت به فروش عادی کاهش یافته است.

- در فروش ویژه مخابرات مشترکین می توانند سرویس های اولترا را نیز به صورت سرویس های پس پرداخت ( طرح قبوض ) دریافت نمایند.

 سفارش آنلاین سرویس
۰۶مهر۱۳۹۲ • جشنواره فروش ویژه سرویس های مخابرات با مودم بی سیم رایگان

بدینوسلیه به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند که از تاریخ 1392/07/03 بمدت 2 ماه جشنواره ویژه سرویس های مخابرات با مودم بی سیم رایگان و نیم بهاء براساس فهرست زیر قابل ارائه می باشد:


1- مودم وایرلس رایگان برای سرویسهای زیر درصورت ثبت نام و یا تمدید یکساله قابل ارائه خواهد بود:
2- مودم وایرلس نیم بهاء (بمبلغ 55/000 تومان) برای سرویسهای زیر درصورت ثبت نام و یا تمدید یکساله قابل ارائه خواهد بود:
لازم به توضیح میباشد که ثبت نام سرویسهای پس پرداخت (طرح قبوض) جشنواره فقط و فقط برای صاحب خط تلفن امکان پذیر خواهد بود و سرویسهای طرح قبوض این جشنواره دارای دانلود رایگان شبانه میباشند.

 سفارش آنلاین سرویس