۱۳بهمن۱۳۹۳ • حضور تیم هماراسیستم در تورنمنت فوتسال کارگری گرامی داشت دهه مبارکه فجر

از سری مسابقات فوتسال کارگری استان گرامی داشت دهه مبارکه فجر تیم فوتسال هماراسیستم با پیروزی قاطع 9 بر 2 بر حریف خود "ماشین سازی یاقوت" غلبه کرد.

این مسابقات با حضور 16 تیم از واحدهای کارگری سطح استان برگزار خواهد شد، که این تیم ها در قالب 4 گروه 4 تیمی به رقابت خواهند پرداخت که از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

در این بازی بسیار جذاب که از گروه دوم مسابقات در روز شنبه 11 بهمن برگزار گردید. هر 2 تیم نمایش خوبی از خود بجای گذاشتند که در این بین حرکات دروازه بان تیم هماراسیستم قابل توجه و درخور تحسین بود. شاگردان آقای کاظم خداداد در اکثر زمان بازی توپ و میدان را در دست داشتند که حاصل این جشنواره گل، نتیجه 9 بر 2 به نفع تیم هماراسیستم بود.

بازی بعدی تیم فوتسال هماراسیستم روز سه شنبه در ساعت 10:15 در برابر تیم آذران پلاست خزر خواهد بود.

تیم فوتسال هماراسیستم چهارمین حضور خود در این دوره از رقابت ها را تجربه می کند که در سه دوره قبلی دو کاپ اخلاق به همراه تقدیرنامه دریافت نموده است. همچنین در اولین دوره مسابقات به مناسب هفته کارگر در سال 93 نیز شرکت داشته است.
شرکت هماراسیستم در راستای محکوم کردن حرکت زشت روزنامه شارلی ابدو فرانسه به پیامبرمکرم اسلام امروز ( سه شنبه 14 بهمن 93 ) در حرکتی کاملا فرهنگی و پیش از آغاز مسابقه فوتسال بین تیم های هماراسیستم و آذران پلاست خزر ضمن اعلام انزجار و محکوم کردن این اقدام ضدفرهنگی و اسلام ستیزی به کمپین " محمد، پیامبر صلح و رحمت" پیوست.

در روز چهارم از سری مسابقات فوتسال کارگری استان آذربایجان شرقی تیم فوتسال شرکت هماراسیستم تبریز مقابل تیم آذران پلاست خزر صف آرایی کردند که نتیجه آن به نفع تیم آذران پلاست خزر رقم خورد.
این مسابقه که از ساعت 10:30 صبح روز سه شنبه 14 بهمن برگزار شد دوتیم بازی پایاپایی از خود به نمایش گذاشتند که سهم تیم هماراسیستم 6 گل و سهم حریف 7 گل در مدت زمان بازی بود. نیمه اول این دیدار با نتیجه 4 بر 3 به نفع تیم آذران پلاست خزر به پایان رسیده بود. دیدار نهایی این گروه روز 5 شنبه 16 بهمن ماه بین تیم های هماراسیستم و آهنگری تراکتورسازی برگزار خواهد خواهد شد.
تیم فوتسال هماراسیستم با 3 امتیاز در رتبه سوم گروه دوم قرار دارد و در صورت پیروزی در بازی بعدی به مرحله بعدی صعود خواهد کرد.
در روز پایانی دور مقدماتی از سری مسابقات فوتسال کارگری گرامی داشت دهه فجر تیم فوتسال هماراسیستم در مقابل تیم آهنگری تراکتورسازی تبریز صف آرایی کردند که نتیجه این دیدار در نهایت به سود هماراسیستم رقم خورد.
ساعت 10:30 صبح پنج شنبه سومین رویارویی شاگردان کاظم خداداد مقابل تیم آهنگری تراکتورسازی تبریز بود که در نهایت تیم فوتسال هماراسیستم توانست با یک بازی حساب شده و کاملا تاکتیکی حریف قدر خود را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهند در این بازی بسیار زیبا و حساس شاگردان خداداد اولین گل این دیدار را به ثمر رساندند و در نهایت در یک بازی زیبا توانستند به دور بعدی مسابقات راه پیدا کنند. تیم حریف که با بازی حساب شده تیم هماراسیستم روبرو شده بود رو به بازی فیزیکی و خشن روی آورد و به تیم داوری اعتراض کردند که نشان از حساسیت بازی برای هر 2 تیم بود ولی حساسیت بازی خللی در عزم فوتبالیست های هماراسیستم وارد نکرد و در نتیجه با این برد شیرین جواز صعود به دور یک چهارم نهایی این دوره از مسابقات را بدست آوردند.
دیدار حذفی تیم فوتسال هماراسیستم در دور یک چهارم نهایی در مقابل تیم پگاه تبریز در روز سه شنبه مورخ 93/11/21 خواهد بود.
در مرحله یک چهارم نهایی بازیهای فوتسال کارگری گرامی داشت دهه مبارکه فجر روز سه شنبه 93/11/21 تیم فوتسال هماراسیستم تبریز به مصاف تیم پگاه تبریز رفت که حاصل این رویارویی نتیجه 2 بر 8 به نفع پگاه تبریز بود.
در پایان بازی آقای جمال جعفری از تیم هماراسیستم بازیکن اخلاق برگزیده و از وی تجلیل بعمل آمد همچنین آقای پیمان عسگریان از تیم هماراسیستم به عنوان بازیکن فنی انتخاب شد.
تیم فوتسال هماراسیستم با شکست مقابل پگاه تبریز از گردونه این مسابقات کنار رفت.در آخرین روز از مسابقات فوتسال مسابقات کارگری استان آذربایجان شرقی دو تیم پگاه تبریز و ایران خودرو از ساعت 17:30 روز دوشنبه 1393/11/27 به دیدار هم رفتند.
فینال مسابقات فوتسال کارگری استان گرامی داشت دهه فجر بین تیم های پگاه تبریز و ایران خودرو برگزار شد که این مسابقه بسیار جذاب 4 بر 3 به نفع پگاه تبریز به اتمام رسید. پگاه با این برد به قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت. هدایای مربوط به بازیکن اخلاق و بازیکن فنی توسط شرکت هماراسیستم در دیدارهای رده بندی و فینال توسط سرمربی و کاپیتان تیم فوتسال هماراسیستم تقدیم بازیکنان برگزیده گردید.
هماراسیستم قهرمانی تیم پگاه تبریز را به کادرفنی و بازیکنان تیم پگاه تبریک می گوید.

 
۰۱بهمن۱۳۹۳ • جشنواره فروش ویژه زمستانی با مودم بی سیم 4 پورت


بدینوسیله به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند که از تاریخ 1393/11/01 جشنواره فروش ویژه زمستانی ( آدم برفی ) با مودم بی سیم چهارپورت با شرایط زیر قابل ارائه می باشد:
1- سرویس یکساله با 10 گیگ شارژ اولیه
2- سرعت سرویس جشنواره براساس شرایط فیزیکی خط تلفن مشترک تا 16Mbps
3- هدیه حجمی سرویس 2 الی 25 گیگ (به قید قرعه درهنگام ثبت نام)
4- حجم هدیه شبانه 24 گیگ (همه روزه از ساعت 1 بامداد الی 7 صبح)
5- هزینه سرویس به همراه مودم وایرلس 4 پورت 99,500 تومان
6- هزینه سرویس بدون مودم 38,500 تومان

لازم به توضیح می باشد که :
- این سرویس، تنها برای مشترکین جدید قابل ارائه می باشد.
- هدیه شبانه در ساعات دانلود رایگان شبانه (هر روز از 1 بامداد الی 7 صبح) قابل استفاده می باشد.
- در صورت اتمام حجم هدیه 24 گیگ شبانه قبل از پایان زمان یکساله سرویس، حجم مشترک بصورت اتوماتیک از حجم اولیه سرویس (عادی روزانه) کسر می گردد.
- مبالغ فوق با احتساب مالیات ارزش افزوده می باشند.
- هزینه نصب و راه اندازی سرویس 9,500 تومان و هزینه مخابرات 5,000 تومان می باشد.

 ثبت نام سرویس جشنواره •
۲۰دي۱۳۹۳ • راه اندازی اینترنت وایرلس رایگان در فرودگاه بین المللی تبریز

به اطلاع کلیه همشهریان محترم می رساند، شرکت هماراسیستم تبریز در راستای جلب رضایت و رفاه همشهریان، اقدام به راه اندازی سرویس اینترنت وایرلس رایگان ( Wifi - HotSpot ) در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز از تاریخ 17 دی ماه 1393 نموده است. لذا از این پس همشهریان و مسافرین گرامی می توانند در فرودگاه بین المللی تبریز از خدمات اینترنت رایگان شرکت بهره مند گردند.

 
۱۶دي۱۳۹۳ • راه اندازی تلفن استانی هماراسیستم

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، شرکت هماراسیستم در جهت ارائه خدمات مطلوب به مشترکین خود اقدام به راه اندازی تلفن استانی 3139 نموده است. لازم به ذکر می باشد که مشترکین می توانند از شماره تلفن 35564500 نیز جهت استفاده از خدمات پشتیبانی و فروش شرکت هماراسیستم استفاده نمایند.

 
۰۶آبان۱۳۹۳ • آغاز واگذاری اینترنت پرسرعت پیشگامان توسط هماراسیستم

شرکت هماراسیستم در راستای استفاده از ظرفیتهای موجود استان و با مشارکت شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات اقدام به ارائه خدمات اینترنت پرسرعت در مراکز مخابراتی شهرستان تبریز نموده است. لازم به توضیح است که تمامی سرویسهای موجود در بخش تعرفه های شرکت هماراسیستم قابل واگذاری برای مشترکین اینترنت پیشگامان نیز میباشد.
کاربران فعلی اینترنت پیشگامان پس از اتمام حجم یا زمان سرویس خود می توانند از طریق وب سایت شرکت هماراسیستم (www.hamarasystem.net)، دفتر مرکزی و یا نمایندگان فروش شرکت هماراسیستم در سطح شهرستان تبریز اقدام به شارژ و یا تمدید سرویس خود نمایند همچنین پشتیبانی 24 ساعته شرکت هماراسیستم نیز به شماره 35564500 آماده ارائه خدمات به مشترکین اینترنت پیشگامان می باشد.
پیشگامان توسعه ارتباطات دارای مجوز PAP به شماره 310/12/16727 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی می باشد.

 تعرفه سرویس ها •
۱۸شهريور۱۳۹۳ • راه اندازی مجدد ADSL شرکت لایزر در شمالغرب کشور توسط هماراسیستم

شرکت هماراسیستم در راستای گسترش شبکه اینترنت پرسرعت خود در شمالغرب کشور اقدام به راه اندازی شبکه اینترنت پرسرعت لایزر نموده است که درحال حاضر مراکز مخابراتی شهرستان تبریز فعال و آماده واگذاری به مشترکین محترم می باشد. مراکز مخابراتی سایر استانها ( از جمله استان آذربایجان غربی و زنجان ) در چند روز آینده راه اندازی و به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. لازم به توضیح است که تمامی سرویسهای موجود در بخش تعرفه های شرکت هماراسیستم قابل واگذاری برای شبکه لایزر نیز میباشد.
شرکت لایزر دارای مجوز PAP به شماره 15149-12-310 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی بوده و با تغییر ترکیب سهامداران و اصلاح رویکرد مدیریتی خود شبکه خود را از سه ماهه دوم سالجاری در سراسر کشور توسعه و فعال نموده است.

 تعرفه سرویس ها •
۰۱شهريور۱۳۹۳ • افزایش ترافیک حجمی و سرویس جدید، کاهش تعرفه حجم و افزایش سرعت سرویسها

شرکت هماراسیستم، به منظور جلب رضایت هر چه بیشتر مشترکین اقدام به افزایش ترافیک حجمی سرویسهای محدود و همچنین ارائه سرویس جدید Eco با حداکثر سرعت تا 8Mbps نموده است. در تعرفه جدید در مقایسه با تعرفه قبلی سرویسهای محدود دارای حجم بیشتر و قیمت پایین تری می باشند.

 تعرفه سرویس ها •
۲۲مرداد۱۳۹۳ • اطلاعیه مهم عملیات هم کدسازی تلفن های ثابت

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، بدلیل هم کدسازی تلفن های ثابت استان، جهت اعمال تغییرات بوجود آمده با همراه داشتن مودم خود به دفتر مرکزی و یا نمایندگی های فروش استان مراجعه نمائید.

 
۲۲مرداد۱۳۹۳ • تغییر شماره های تماس شرکت هماراسیستم

به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند، با توجه به عملیات هم کدسازی شماره های تلفن ثابت استان، شماره های شرکت هماراسیستم از ساعت 22 مورخه 1393/05/22 براساس جدول زیر تغییر خواهند یافت. لازم به ذکر می باشد که بعد از این تاریخ، مشترکین شهرستانی نیازی به گرفتن کد استانی جهت ارتباط با شرکت نخواهند داشت.


 مشاهده شماره جدید تلفن ثابت •
۱۰تير۱۳۹۳ • اختلال اینترنت در شهرستان های اهر و ورزقان

به اطلاع مشترکین محترم شهرستان های اهر و ورزقان می رساند براساس اعلام اداره ارتباطات دیتای استان ، اینترنت از ساعت 23.30 مورخه 93/04/10 الی 6 بامداد مورخه 93/04/11 بدلیل عملیات برگردان فیبر نوری دچار اختلال خواهد شد.

 
۰۹ارديبهشت۱۳۹۳ • اطلاعیه اختلال سرویس های مشترکین ولیعصر

به اطلاع مشترکین محترم مرکز مخابرات ولی عصر می رساند طبق اطلاعیه واحد نیرو شرکت مخابرات استان به دلیل تغییرات در سیستم برق رسانی مرکز ولی عصر،اینترنت مشترکین از ساعت 11 الی 13 مورخه 1393/02/10 قطع خواهد گردید.

 
۱۸اسفند۱۳۹۲ • اطلاعیه اختلال احتمالی سرویس

به اطلاع مشترکین محترم مرکز مخابرات ولی عصر می رساند به دلیل اجرای عملیات برگردان، احتمال اختلال در ارتباط با اینترنت در سرویس های ADSL از مورخ 1392/12/19 به مدت 4 روز وجود خواهد داشت.

 
۹بهمن۱۳۹۲ • راهنمای نصب و راه اندازی مودم

مشترکین گرامی می توانند راهنمای نصب و راه اندازی مودم را از بخش برنامه های کاربردی دانلود نموده و استفاده نمایند.

 برنامه های کاربردی •
۲۸دي۱۳۹۲ • اطلاعیه مهم تغییر تعرفه های سرویس اینترنت پرسرعت

سرویسهای اینترنت پرسرعت از تاریخ 28 دی ماه 1392 براساس جدول زیر ارائه خواهد شد.
- در سرویس های با محدودیت حجمی، صرفا در صورتیکه مشترک قبل از اتمام زمان سرویس اقدام به تمدید سرویس خود نماید، فقط حجم اضافی خریداری شده به ماه اول دوره بعدی انتقال خواهد یافت.

 توضیحات بیشتر •
۹دي۱۳۹۲ • دعوت به همکاری

شرکت مهندسی هماراسیستم در نظر دارد برای تکمیل پرسنل بخش پشتیبانی فنی خود در شهرستان میانه، یک نفر کارشناس (مرد) مجرب، آشنا به مفاهیم شبکه و اینترنت و دارای روابط عمومی عالی را جذب نماید. از علاقمندان دعوت می شود تا مورخه 92/10/16 نسبت به تکمیل و ارسال فرم فرصت های شغلی اقدام نمایند.

  فرم فرصت‌های شغلی •
۷دي۱۳۹۲ • اطلاعیه اختلال احتمالی سرویس

به اطلاع کلیه مشترکین محترم سرویس های ADSL می رساند براساس اعلام شرکت زیرساخت کلیه ارتباطات اینترنت از ساعت 1 بامداد الی 6 بامداد مورخه 92/10/8 بدلیل عملیات برگردان دچار اختلال خواهد شد.

 
۲۲مهر۱۳۹۲ • تغییر ساعات دانلود رایگان شبانه

به اطلاع کلیه مشترکین می رساند جهت رفاه حال مشترکین ADSL ساعات دانلود شبانه از مورخه 92/08/15 به ترتیب برای روزهای عادی از 2 بامداد الی 8 صبح به 1 بامداد تا 7 صبح و روزهای جمعه از 2 بامداد تا 10 صبح به 1 بامداد تا 9 صبح تغییر خواهد یافت.

 
۲۱مهر۱۳۹۲ • اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی هماراسیستم

به آگاهی تمامی شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت مهندسی هماراسیستم می رساند، اسامی پذیرفته شدگان در آزمون کتبی و زمان مصاحبه را می توانید با مراجعه به لینک زیر مشاهده نمائید.

 اسامی پذیرفته شدگان •
۱۳مهر۱۳۹۲ • فروش ویژه ADSL مخابرات به مناسبت آغاز سال تحصیلی

بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، فروش ویژه سرویس کلاسیک سه ماهه 2 گیگابایت با حداکثر سرعت ممکن (2 مگابیت) جهت استفاده دانشجویان و دانش آموزان با حداقل قیمت به شرح زیر ارائه می گردد:

1- مبلغ سرویس با نصب و راه اندازی ( بدون ارزش افزوده ) 10,500 تومان
2- قیمت فروش مودم ویژه این طرح 39,000 تومان
3- آغاز فروش این سرویس از تاریخ 92/07/13 لغایت 92/09/16

 سفارش آنلاین سرویس
۱۰مهر۱۳۹۲ • کاهش قیمت فروش ویژه سرویس های مخابرات بامودم بی سیم رایگان

بدینوسلیه به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند قیمت فروش ویژه سرویس های مخابرات با مودم بی سیم رایگان بصورت زیر تغییر یافته است.


1- مودم وایرلس رایگان برای سرویسهای زیر درصورت ثبت نام و یا تمدید یکساله قابل ارائه خواهد بود:
2- مودم وایرلس نیم بهاء (بمبلغ 55/000 تومان) برای سرویسهای زیر درصورت ثبت نام و یا تمدید یکساله قابل ارائه خواهد بود:
لازم به توضیح میباشد :

- ثبت نام سرویسهای پس پرداخت (طرح قبوض) جشنواره فقط و فقط برای صاحب خط تلفن امکان پذیر خواهد بود و سرویسهای طرح قبوض این جشنواره دارای دانلود رایگان شبانه میباشند.

- هزینه سرویس های مگا و اولترا در فروش ویژه نسبت به فروش عادی کاهش یافته است.

- در فروش ویژه مخابرات مشترکین می توانند سرویس های اولترا را نیز به صورت سرویس های پس پرداخت ( طرح قبوض ) دریافت نمایند.

 سفارش آنلاین سرویس
۰۶مهر۱۳۹۲ • جشنواره فروش ویژه سرویس های مخابرات با مودم بی سیم رایگان

بدینوسلیه به اطلاع کلیه مشترکین محترم می رساند که از تاریخ 1392/07/03 بمدت 2 ماه جشنواره ویژه سرویس های مخابرات با مودم بی سیم رایگان و نیم بهاء براساس فهرست زیر قابل ارائه می باشد:


1- مودم وایرلس رایگان برای سرویسهای زیر درصورت ثبت نام و یا تمدید یکساله قابل ارائه خواهد بود:
2- مودم وایرلس نیم بهاء (بمبلغ 55/000 تومان) برای سرویسهای زیر درصورت ثبت نام و یا تمدید یکساله قابل ارائه خواهد بود:
لازم به توضیح میباشد که ثبت نام سرویسهای پس پرداخت (طرح قبوض) جشنواره فقط و فقط برای صاحب خط تلفن امکان پذیر خواهد بود و سرویسهای طرح قبوض این جشنواره دارای دانلود رایگان شبانه میباشند.

 سفارش آنلاین سرویس
۱۲تير۱۳۹۲ • تغییرات در طرح امتیازبندی مشترکین ADSL

از تاریخ 1392/04/13 هدیه تمدید بموقع، بصورت زیر تغییر خواهد کرد.
1- برای تمدید یکساله، هدیه 4 برابر می شود.
2- برای تمدید 6 ماهه، هدیه 2 برابر می شود.
3- برای تمدید یک ماهه، هدیه ای تعلق نمی گیرد.
لازم به ذکر است که نحوه امتیاز دهی و سطح بندی مشترکین طبق روال سابق می باشد.

 
۰۴ارديبهشت۱۳۹۲ • اطلاعیه اختلال احتمالی سرویس

به اطلاع کلیه مشترکین محترم سرویس های ADSL می رساند بدلیل عملیات ارتقاء تجهیزات مرکزی، احتمال اختلال در ارتباط با اینترنت طی ساعات 7 الی 9 صبح مورخه 1392/02/07 وجود خواهد داشت.

 
۲۲اسفند۱۳۹۱ • اضافه شدن سرویس جدید برای مشترکین پس پرداخت

جهت رفاه حال مشترکین طرح پس پرداخت (پرداخت از طریق قبض تلفن ثابت)، سرویس جدیدی برای مشترکین کم مصرف با محدودیت حجم ماهانه یک گیگا بایت اضافه گردید. لازم بذکر می باشد هزینه ماهیانه این سرویس 45.000 ریال و هزینه نصب و راه اندازی اولیه سرویس نیز 100.000 ریال می باشد که هزینه نصب و راه اندازی اولیه در هنگام ثبت نام سرویس دریافت می گردد. مشترکین این سرویس همانند سایر سرویس های طرح پس پرداخت (پرداخت از طریق قبض تلفن ثابت)می توانند درصورت نیاز در طول دوره سرویس اقدام به شارژ حجمی سرویس خود نمایند.

  سفارش آنلاین طرح پس پرداخت •
۱۱اسفند۱۳۹۱ • اطلاعیه مهم تغییر تعرفه های سرویس اینترنت پرسرعت

بدینوسلیه به اطلاع کلیه مشترکین محترم سرویس های اینترنت پرسرعت همارا سیستم و شرکت مخابرات استان میرساند براساس ابلاغ اخیر شرکت مخابرات ایران تعرفه سرویس های قابل ارائه از مورخه 1391/12/12 تغییر خواهد یافت . جهت مشاهده تعرفه ها و سرویس های جدید اینجا کلیک نمائید.

 اطلاعات بیشتر •
۲۸بهمن۱۳۹۱ • اطلاعیه اختلال احتمالی سرویس

به اطلاع کلیه مشترکین محترم سرویس های ADSL شرکت مخابرات استان می رساند بدلیل عملیات ارتقاء تجهیزات مرکزی، احتمال اختلال در ارتباط با اینترنت طی ساعات 6 الی 9 صبح مورخه 1391/11/29 وجود خواهد داشت.

 
۲۱دي۱۳۹۲ • رفع اختلالات اخیر اینترنت

ضمن تشکر از صبر و شکیبایی مشترکین عزیز طی اختلالات اخیر اینترنت کل کشور که بدلیل قطعی لینک های شرکت ارتباطات زیرساخت به وقوع پیوسته بود، به اطلاع می رساند با تلاش و پیگیری شبانه روزی پرسنل شرکت مشکل از ساعت 20 مورخ 91/10/20 کلا مرتفع گردیده و دسترسی به اینترنت به حالت عادی بازگشته است. لذا جهت جبران SLA آن دسته از مشترکینی که طی این مدت با مشکل دسترسی به اینترنت مواجه بودند به اعتبار و حجم سرویس ایشان طی روزهای آینده افزوده خواهد شد.

 
۰۹دي۱۳۹۱ • اختلالات شدید در شبکه اینترنت کشور

به اطلاع کلیه مشترکین محترم میرساند اختلالات پیش آمده از دوشنبه گذشته بنا به اعلام شرکت ارتباطات زیرساخت (تامین کننده پهنای باند کشور) به دلیل قطعی فیبر نوری در خارج از کشور بوده که طی روزهای آینده رفع خواهد شد. بدینوسیله از کلیه مشترکین محترم بدلیل مشکلات پیش آمده در ارتباط اینترنت پوزش می طلبیم.

 
۱۸آذر۱۳۹۱ • تغییر در نحوه محاسبه مدت زمان قابل استفاده شارژ های حجمی برای مشترکین پس پرداخت

به اطلاع کلیه مشترکین سرویس های پس پرداخت میرساند چنانچه مستحضرید تاکنون بدلیل دوره های یکماهه صورتحساب گیری این مشترکین مقدار شارژ حجمی استفاده نشده در ابتدای هر ماه صفر شده و صرفا مقدار یک گیگا بایت حجم جدید به مشترکین اختصاص می یافت. جهت رفاه حال آن دسته از مشترکینی که طی هر ماه و علی الخصوص در روزهای پایانی ماه اقدام به شارژ حجمی مینمایند منبعد مقدار شارژ باقیمانده آنها به ماه بعد انتقال یافته و صرفا تا پایان ماه بعد قابل استفاده خواهد بود.

 
۱۱آذر۱۳۹۱ • واگذاری اینترنت پرسرعت با شرایط ویژه

پس از فاز اول جشنواره فروش اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران در هشت استان، فاز دوم این پروژه، در استان آذربایجان شرقی آماده واگذاری به متقاضیان محترم می باشد.
در این جشنواره در ازای پرداخت تعرفه جاری شرکت طبق جدول ذیل، می توانید با عقد قرارداد یکساله و بدون پیش پرداخت و بصورت پرداخت اقساطی بر روی قبض تلفن ثابت از مقدار حجم قابل استفاده بالا در هر ماه بهره مند شوید.برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید با شماره 2020 تماس حاصل فرمائید.

مدت زمان ثبت نام در این طرح تا 7 دی ماه 1391 می باشد.

 فرم تعهدنامه •