ADSL چیست؟       فناوری ADSL امروزه یکی از مناسب‌ترین و رایج‌ترین راهکارهای ارائه شده برای دسترسی به ارتباطی پرسرعت، پایدار و در عین حال کم هزینه با شبکه جهانی است. این فناوری از کابل مسی تلفن به عنوان خط ارتباطی کاربر و شبکه استفاده می‌کند، با این تفاوت که تمامی پهنای باند موجود در خطوط مسی دوطرفه را برای دستیابی به بالاترین سرعت ممکن بکار می‌گیرد. ارائه خدمات اینترنت از طریق ADSL كاربران را قادر مى‌سازد بدون مشغول کردن خط تلفن و بصورت دائمی با سرعت قابل ملاحظه‌ای به اینترنت متصل شوند.

برای استفاده از این فناوری کاربر علاوه بر یک کامپیوتر، یک خط تلفن و یک مودم ADSL نیازی به تجهیزات جانبی و پرهزینه دیگر نخواهد داشت. ضمن اینکه در این نوع از ارتباط اختلالی در مکالمات تلفنی بوجود نمی‌آید. در حقیقت از یک خط تلفن علاوه بر استفاده‌های معمولی ( مکالمات و ارسال و دریافت فاکس ) برای انتقال داده نیز استفاده می‌شود بدون اینکه این دو کاربری اختلالی بر کارکرد یکدیگر وارد کنند. همچنین هزینه اشتراک ADSL به طور جداگانه دریافت می‌شود و تاثیری بر هزینه تلفن نخواهد داشت.

تعرفه سرویسهای ADSL هماراسیستم تعرفه سرویسها در تبریز و سایر شهرستانها

سرويسهای ADSL هماراسيستم       شرکت هماراسیستم با ایجاد پوشش گسترده‌ای در سطح استان برای ارائه اینترنت پرسرعت و اختصاص پهنای باند مناسب به این سرویس توانسته است پاسخگوی هزاران کاربر ADSL در سطح تبریز و استان باشد. به طوریکه در حال حاضر بخش بزرگی از مراکز مخابراتی تبریز تحت پوشش خدمات ADSL هماراسیستم قرار دارند. در همین راستا هماراسیستم از اردیبهشت ماه سال 1387 خدمات ADSL خود را در سطح تبریز به +ADSL2 ارتقاء داده است.

شناسایی وضعیت سرویس ADSL در مناطق مختلف
لطفا شماره تلفن خود را وارد كنيد:

شما می‌توانید برای اطلاع از قابل ارائه بودن سرویس ADSL در منطقه مخابراتی خود از سرویس شناسایی وضعیت سرویس ADSL استفاده نمایید. همچنین جهت اطلاع از شهرستانهای تحت پوشش به فهرست مراکز مخابراتی فعال شهرستانها مراجعه کنید.